Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Równości i sąd nad radnym PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2019 r. o 14:47 Powrót do artykułu
Marek W. – kolega Pituchy rzecze:  „Szkoła nie jest miejscem na rzetelne wychowanie seksualne dzieci". Jeśli nie szkoła to  ku.wa co? Internet, konfesjonał, podwórko (czy jeszcze takie są?).  Tylko niech handlowiec Marek W. nie wspomina o przeciętnej polskiej rodzinie, bo poziom wiedzy seksualnej Polaków jest niski i prymitywny. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić radnego Pituchy rozmawiającego ze swoimi dziećmi o seksie. I co do "parady równości" mają objawienia fatimskie? ***s://***newsweek.pl/polska/polscy-rodzice-nie-umieja-rozmawiac-z-dziecmi-o-seksie/gdv87z1
Wolno mu, zwłaszcza jako ojcu, wyražać własne stanowisko.  Szkoły nie są punktami werbowania młodych kochanków / kochanek - a właśnie o wprost burdelowy werbunek chodzi w deprawacji pod szyldem edukacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kierować się rocznicami, które sobie wymyślili kieckowi to cały rok nic w tym kraju nie możnaby zrobić z obawy przed obrazą tego czy innego szamana. Taki może być ideał pislamistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TuSSk: Podniósł wiek emerytalny, odebrał Polakom miliardy z OFE, ale tekst "Podwyższyłem VAT ale się nie cieszyłem"....bije wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łyse największe objawienie deficytu intelektualnego delikatnie pisząc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha ty jesteś zwykły pisowski idiota !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łyse największe objawienie  deficytu intelektualnego delikatnie pisząc
  Oj Pan Zuk się chyba obrazi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego lewak i zboczeniec jest równy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polanowski przestań dzielić się 
Marek W. – kolega Pituchy rzecze:  „Szkoła nie jest miejscem na rzetelne wychowanie seksualne dzieci". Jeśli nie szkoła to  ku.wa co? Internet, konfesjonał, podwórko (czy jeszcze takie są?).  Tylko niech handlowiec Marek W. nie wspomina o przeciętnej polskiej rodzinie, bo poziom wiedzy seksualnej Polaków jest niski i prymitywny. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić radnego Pituchy rozmawiającego ze swoimi dziećmi o seksie. I co do "parady równości" mają objawienia fatimskie? ***s://***newsweek.pl/polska/polscy-rodzice-nie-umieja-rozmawiac-z-dziecmi-o-seksie/gdv87z1
Wolno mu, zwłaszcza jako ojcu, wyražać własne stanowisko. Szkoły nie są punktami werbowania młodych kochanków / kochanek - a właśnie o wprost burdelowy werbunek chodzi w deprawacji pod szyldem edukacji.
 Polan przestań dzielić się swoimi fantazjami na publicznym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ma przepraszać za prawdę??? Przecież te marsze promują homoseksualizm , w mniemaniu organizatorów w znaczeniu pozytywnym ale promują , no bo po co w końcu są organizowane jak nie w tym celu. Z drugiej strony gdzieś czytałem że wg badań 80 % pedofili to homoseksualiści. Więc wg tych informacji istnieje związek przyczynowo-skutkowy między jednym a drugim. W trakcie marszu nikt wprost nie promuje pedofilii bo to zakazane ale promocja homoseksualizmu biorąc pod uwagę te proporcje o których powyżej oznacza de facto właśnie to , i to pewnie Pitucha miał na myśli . Nie ma się co o prawdę obrażać ... to są tylko suche fakty, bez oceny . A swoją drogą to są to marsze ekshibicjonistów w pewnym sensie. Obnoszenie się publiczne ze swoją odmiennością seksualną jest co najmniej niesmaczne. Dlaczego mamy to oglądać ?? Niech sobie robią co chcą nic mnie to nie obchodzi ani ich nie potępiam, ale nie życzę sobie być o tym i to w nachalny sposób informowany. Co mnie to obchodzi co i z kim robią pod kołdrą. ?? To jakaś paranoja z tymi marszami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ waść wstydu oszczędź i zajmij się sprawami miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje ryzyko, że pisowski sąd znowu uchyli zakaz marszu a podległa wojewodzie z PIS policja spałuje kontrmanifestantów. Tak było w 2018.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha a weź sie ty czlowieku do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew za marszem, Pitucha przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tymczasem przedstawiciele środowisk LGBT, podczas kolejnych tłumaczą radnemu, że stawianie znaku równości między homoseksualizmem, a pedofilią jest krzywdzące." - za to stawianie takiego samego znaku między Kościołem Katolickim i kapłanami a pedofilią jest już w pełni uprawnione, tak? Szczególnie, że pedofilia w Kościele jest bardzo mocno związana z kościelnymi środowiskami homoseksualnymi (ok. 80% przypadków pedofilii wśród księży, to przypadki homoseksualne). Ale sami "działacze LGBT" gdy chodzi o Kościół, to wręcz z lubością chcą stosowania odpowiedzialności zbiorowej. Tymczasem gdy chodzi o pedofilię "niekościelną" to "oj tam oj tam" i "krzywdzicie nas"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego lewak i zboczeniec jest równy?
 W równej mierze jak debil i pisior
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ma przepraszać za prawdę??? Przecież te marsze promują homoseksualizm , w mniemaniu organizatorów w znaczeniu pozytywnym ale promują , no bo po co w końcu są organizowane jak nie w tym celu. Z drugiej strony gdzieś czytałem że wg badań 80 % pedofili to homoseksualiści. Więc wg tych informacji istnieje związek przyczynowo-skutkowy między jednym a drugim. W trakcie marszu nikt wprost nie promuje pedofilii bo to zakazane ale promocja homoseksualizmu biorąc pod uwagę te proporcje o których powyżej oznacza de facto właśnie to , i to pewnie Pitucha miał na myśli . Nie ma się co o prawdę obrażać ... to są tylko suche fakty,  bez oceny . A swoją drogą to są to marsze ekshibicjonistów w pewnym sensie. Obnoszenie się publiczne ze swoją odmiennością seksualną jest co najmniej niesmaczne. Dlaczego mamy to oglądać ??  Niech sobie robią co chcą nic mnie to nie obchodzi ani ich nie potępiam,  ale nie życzę sobie być o tym i to w nachalny sposób informowany. Co mnie to obchodzi  co i z kim robią pod kołdrą. ?? To jakaś paranoja z tymi marszami
To, co napisałeś, to żadne fakty, jak by chciał twój nick. Marsze są wg mnie po to, by zwrócić uwagę na nierówności niektórych kwestii prawa wobec środowiska LGBT. Trudno też nazwać marsze promocją homoseksualizmu. Nie słyszałem, żeby się ktoś tym "zaraził". Nie chcesz, nie oglądaj. Ja takiego marszu na żywo nie widziałem, nie kręci mnie to, nie jestem w żaden sposób osobą związaną z LGBT, ale nie odmawiam tym środowiskom prawa do maszerowania. Nie łamią prawa - niech maszerują. Złamią - niech poniosą konsekwencje. Poza tym skoro piszesz "Co mnie to obchodzi  co i z kim robią pod kołdrą", to prymitywnie spłycasz kwestie LGBT do seksu, więc nie rozumiesz całego zagadnienia. Typowo po polsku. Masz swoje zdanie i je miej, ale nie narzucaj go innym, zwłaszcza, gdy nie rozumiesz, o co w sprawie chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczyć TO można komu mądremu A pisowiec bigot,niewolnik dogmatu SZKODA gadać,ale powiem krótko pedofil=sutanna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę radosną twórczość Kościoła w dziedzinie świętych , błogosławionych oraz na przestrzeni wieków wymyślanie świąt i przy okazji oglądanie odpustow dla zdarcia kasy i odpuszczenia grzechów praktycznie z każdego dnia wychodzi rocznica , święto . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzę że są rzeczy piękne i brzydkie, dobre i złe, szlachetne i podłe. I biada takim strukturom w których te granice zostaną zatarte w imię czegokolwiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...